לחצו על התמונה להגדילה

נתוני מפת הלידה


שרטוט מפת הלידה יעלה לאתר בתוך ימים

המספרים שלמטה מציינים את המעלה של המזל שבה נמצא הכוכב. המעלות מעוגלות למעלות שלמות.

שמש = 27 מאזניים
ירח = 19 מאזניים
אופק מזרחי = 14 קשת
מרכז שמיים = 27 בתולה

מיקום השליטים
נוגה (ונוס) = 12 קשת
צדק (יופיטר) = 24 גדי

מיקום יתר כוכבי-הלכת
כוכב-חמה (מרקורי) =
9 מאזניים
מאדים (מארס) = 27 אריה
סאטורן (שבתאי) = 15 בתולה אורנוס = 5 סרטן
נפטון = 16 מאזניים
פלוטו = 16 אריהגולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסברנתניהו זכה
בבחירות 1996
כנגד כל הסיכויים


מערכת הבחירות החלה לאחר רצח רבין וכל הסקרים
- ללא יוצא מן הכלל -
צפו לנתניהו מפלה רבתי.

איש לא נתן לו סיכוי

ובעלי הון המקורבים לליכוד אף יזמו להמליך איש אחר תחתיו - כל כך רצו להתנער ממי שנראה כמו "מפסידן" בטוח

מספר שבועות לאחר רצח רבין התבקשה טלילה לתת תחזית

מה צפו הכוכבים?

הופיע !
האם מה שצפיתי לנתניהו התגשם?

מפת הלידה של בנימין נתניהו


21.10.1949 בשעה 10:30 בבוקר בירושלים

  


 

ניתוח מפת לידתו של בנימין נתניהו המופיע בדף זה, התפרסם לראשונה בתורת הכוכבים ומדינת ישראל, חוברת של תצפיות אסטרולוגיות וביניהן גם ההורוסקופ של נתניהו, שהופיעה בשנת 1997. אך גם היום, תריסר שנים לאחר שהדברים נכתבו, הם רלוונטיים ואקטואליים כתמיד.

 

ויש אפילו יתרון לעובדה שמפת הלידה של נתניהו, כמו גם התצפיות שערכתי עבורו, שרובן התפרסמו בעיתונות, נכתבו לפני לא מעט שנים. כי כך נוכל לראות עד כמה הן הצליחו – או אולי לא – ליצפות את עתידו של האיש.

 

אני מבטיחה לפרסם באתר בימים הקרובים את כל מה שפרסמתי בעתונות או מעל במה ציבורית, כמו ערב ראיונות, למשל.

 

ראו גם: האם מה שצפיתי לבנימין נתניהו התגשם?


 

הדברים מועתקים לכאן מלה במלה ללא קיצורים או תוספות כלשהן -  זולת שינויים מזעריים שמטרתם להתאים את הטקסט למדיום האינטרנטי. 

 

 

הכוכבים המיטיבים נוגה (ונוס) וצדק (יופיטר) השולטים במפת-הלידה של נתניהו, מרמזים ש'הולך לו' וכי יש לו 'הרבה מזל'. נוגה, הנמצאת במזל קשת והזורחת באופק, מרעיפה הצלחה, פופולאריות והופעה נאה. יחד עם זאת, פגיעתו של שבתאי (סאטורן) בנוגה עשויה לסמל חביבות מחושבת. שבתאי בבית 10 מסמל אמביציה בלתי נלאית, כמו גם אפשרות של נפילה ממעמד. הדגש במזל מאזניים (שמש, ירח ובנוסף להם שני כוכבי-לכת) משקף התייחסות אינטלקטואלית ואובייקטיבית לבעיות – אדם המבין שלכל מטבע יש שני צדדים והמוכן על כן להתפשר למען הרמוניה. יחד עם זאת, כוכב-חמה הנמצא בהיבט קשה לאורנוס – הינו סימן לאיזושהי 'אידיאה פיקס' ומרמז על עיקשות, כמו גם על נטיה לתגובות בלתי צפויות המעוררות סימני שאלה רבים.   

 

 ההיבט המרובע בין השמש לצדק מצביע על אופטימיות מופרזת, זחיחות-דעת ונטיה לשאננות. גם ההיבט שבין השמש למאדים משרה בטחון והוא מעניק דחף להנהיג, רוח לחימה ואישיות 'מנצחת'. זאת במיוחד, אם לוקחים בחשבון את הפרט המאלף הבא – מאדים של נתניהו, הנמצא במעלה ה-27 של אריה, צמוד למאדים של ישראל, הנמצא במעלה ה-28 של אותו מזל. צמידות רבת עוצמה זו מסבירה מדוע מזוהה נתניהו עם אותה גישה כוחנית, הנוסכת בטחון בקרב שכבות רחבות.

 

 

קשרים נוספים בין המפה של נתניהו לבין זו של ישראל הם:

 

השמש שלו, בדומה לשמשות של ארבעה ראשי ממשלה אחרים בישראל, צמודה לאופק של המדינה.

ראו ראשי הממשלה של ישראל ומזל מאזניים
 

צדק שלו, נמצא בהיבט חיובי לשמש של מדינת ישראל, עובדה המסבירה מדוע נתפס נתניהו כמי שיצליח להעלות את המדינה על הדרך הנכונה. כמו כן מסמל צדק, כוכב המזל, את הצלחתו המטאורית, ואת הכשרון שלו להציג את עצמו כהבטחה גדולה.

 

כוכב-חמה שלו שנופל בדיוק על נפטון של ישראל, מרמז על כשרונו להפריח דברים שיהלכו קסם על שומעיו ויתמרנו אותם.   

 
האורנוס שלו על נוגה של ישראל מרמז שיש כימיה בין השניים ו'חשמל באוויר'. בהשוואה בין מפות-לידה של שני אנשים, מסמל מצב כזה התאהבות ממבט ראשון, ואכן הכריזמה של נתניהו 'עבדה על' המדינה.

 


ולגבי הורוסקופ העתיד של נתניהו -      

(הדברים מועתקים, כאמור, מחוברת שהופיעה בשנת 1997). התצפית היא עד לשנת 2002

 

נוגה וצדק המקודמים נצמדים זה לזה בשנת 96 (תאריך מקודם 5.12.49). כוכבים אלה הם סימן למזל טוב והעובדה שהם שולטים במפת-הלידה של נתניהו, מרמזת ששנה זו היא גורלית וכי צפוי בה איזשהו שיא בחיים. אופיים ה'ממוזל' של נוגה וצדק הוא כמובן סימן לפופולריות ולהצלחה – ואכן בשנת 96 נבחר נתניהו לראשות-הממשלה. 

בנוסף לזאת, מגיעה בשנת 96 השמש המקודמת למעלה ה- 13 של קשת ונצמדת לנוגה, שבהיותה שליטת מזל-השמש של נתניהו, מאזניים, מסמלת לגביו ציוני דרך משמעותיים. בנוסף להיצמדותה של השמש לנוגה, 'כוכב המזל' של נתניהו, היא נצמדת גם לעילא במפת לידתו, עובדה המצביעה על כך ששעת הלידה (10:30) אשר על פיה חושבה העילא ב-14 מעלות של מזל קשת, היא קרוב לוודאי שעת הלידה המדוייקת. השמש הנצמדת לעילא ועולה באופק המזרחי – מצטיירת בכל הצבעים הזוהרים של 'זריחת חמה'. האם יש סמל טוב מזה למי שכוכבו דורך, לאדם שמגיע באותה תקופה לשיא ההגשמה העצמית, ולעמדה של עוצמה?

 

 עם זאת, עוד בטרם חלפה שנה להיבחרו של נתניהו, כבר בתחילת 1997, מתחיל להיווצר היבט מרובע בין השמש המקודמת (14 מעלות קשת) לשבתאי (15 בתולה), היבט בעייתי שיילך ויתהדק בשנת 1998 המסומלת על ידי תאריך מקודם 7.12.1949.

 

כאשר השמש תגיע ל-15 קשת. היבט זה יגיע לשיא נוסף בשנים 2001-2002 (תאריכים מקודמים 10.12.49, 11.12.49) כאשר השמש שתגיע למעלה ה-19 של קשת, תיצור היבט מרובע עם שבתאי המקודם, הנמצא במעלה ה-19 של בתולה.

 

את התחזית שנתתי לכתבת "ידיעות אחרונות"  חודשיים לאחר הבחירות ביססתי על ההיבט שמש / שבתאי, כמו גם על ההשפעה הנפטונית המתחילה לאפוף את השמש של נתניהו בסמוך לתקופת הבחירות ב-96 ובשנה שבעקבותיהן (97), עת מעברו של נפטון בסוף מזל גדי, יוצר ריבוע עם השמש של נתניהו הנמצאת בסוף מאזניים. זהו  היבט מסובך, שאילולא שיקף מצב כוכבי זהה שנוצר בתקופה המקבילה בהורוסקופ-העתיד של המדינה ואשר סימל אשליות ומנהיגות מעורפלת – ספק אם היה מאפשר לנתניהו להיבחר.

 

 פרט מאלף הוא, שאותה סימבוליקה נפטונית המרמזת על  הסוואה ואי אמינות, חוזרת גם בהורוסקופ ממשלת נתניהו והיא, שמן הסתם, זיכתה את נתניהו בכינוי 'ראש ממשלה של מציאות מדומה'.

 

 

הכתבה עלתה לאתר ביום 21.10.2009

 

 


 

הערה מיום 23.10.09

 

לפני כמה ימים כשקראתי שוב את הכתבה "מפת הלידה של נתניהו" לקראת העלתה לאתר, חייכתי כאשר נתקלתי בכינוי ראש ממשלה של מציאות מדומה שהודבק לנתניהו בקדנציה  הראשונה שלו .

 

חשבתי שזה מוזר שהכינוי שכה דבק בנתניהו אז, עבר מהעולם והתאדה לו, ולא נוכח לחלוטין בקדנציה הזאת, השניה שלו.

ככה חולפת לה תהילת עולם, גם של כינויים, חשבתי לעצמי, כי גם בכל הקשור בכינויים יש כנראה אופנות.

 

והנה היום אני גולשת באתר "הארץ" ומה אני רואה?

בדף הראשון של האתר מתנוסס לו בגאון קישור בזה הלשון "ביבי: ראש ממשלה וירטואלי"  המוביל למאמר המערכת. והנה הציטוט הרלוונטי מתוכו:

"בכהונתו הראשונה הואשם נתניהו שהוא חי ופועל ב"מציאות וירטואלית", שבה המלים, ההטפות ו"ההסברה" מחליפים את המעשים בעולם הממש."  קישור למאמר

 

האם מישהו מעורכי הארץ נזכר בכינוי הנשכח, שמזה שנים אבד עליו הכלח, בעקבות קריאת "מפת הלידה של נתניהו" המופיעה בדף זה? מהעובדה שכבר למחרת, 22.10.09, בעת הכנת מאמר המערכת שהופיע באתר הארץ זמן קצר לאחר חצות, עשה שימוש בכינוי זה, מתקבל הרושם שאכן כך היה.

 

עם זאת, למרות שזה הרושם המתקבל, אין זה כורח המציאות שהארץ "העתיק" ממני, כי מנסיוני אני יודעת שצרופי מקרים קורים. ועל כמה צרופי מקרים מופלאים אני מתכוונת לספר באתר. הכתבה הראשונה בסדרת צרופי המקרים, קשר מיסטי בין ניוטון לביני?, כבר עלתה לאתר.