גולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסבר
ההורוסקופ של
בנימין נתניהו

הופיע באתר כמובטח

ביום 21.10.2009

(יום הולדתט של נתניהו)

קישור לכתבה
האם מעלת האופק של ישראל היא 23 מאזניים
או
גבול מאזניים-עקרב?

והאם קיימת זיקה
בין מעלת האופק של המדינה
לבין תאריכי הלידה של ראשי ממשלה בישראל?

על כך בכתבה
האופק של ישראל - מאזניים או גבול עקרב?

ראשי הממשלה של ישראל ומזל מאזניים


מהי הסבירות שלמעלה מ-50% מבין ראשי ממשלתה של ישראל נולדו במזל אחד ויחיד - מזל מאזניים?


ל תאריכי הלידה של ראשי ממשלה בישראל

 


בחוברת "תורת הכוכבים ומדינת ישראל"  שהופיעה בשנת 1997 פרסמתי את תשובתו של ד"ר מתי רון, מרצה לסטטיסטיקה באוניברסיטת בר-אילן, לשאלה - מהו הסיכוי שחמישה מתוך תשעה ראשי ממשלה יהיו בני אותו המזל. תשובתו של ד"ר רון:
"האפשרות שרק יד המקרה בדבר היא פחות מ- 1% כלומר – התוצאה היא מובהקת מבחינה סטטיסטית".

 

חמשת המופלאים שעליהם נסובה השאלה היו: דוד בן-גוריון, משה שרת, לוי אשכול, יצחק שמיר ובנימין נתניהו - כולם בני מאזניים שהוא מזל האופק של מדינת ישראל - הלוא הוא "המזל-האישי" של המדינה.

 

ומה היו מזלותיהם של יתר המשתתפים ברשימת התישעה - אותם ארבעה ראשי ממשלה שלא נמנו על מזל מאזניים? מסתבר כי שלושה מתוך הארבעה נולדו גם הם במזלות שהם דומיננטיים בהורוסקופ של ישראל: גולדה מאיר נולדה במזל שור שהוא מזל-השמש של המדינה, מנחם בגין ושמעון פרס נולדו במזל אריה שבו נמצא הירח של המדינה, ואילו יצחק רבין נולד במזל שאינו דומיננטי בהורוסקופ של ישראל - דגים.

 

 

ברשימה המעודכנת להיום נמצאים 13 ראשי ממשלה - 

כמה מביניהם נולדו במזל מאזניים? 

מאז שפרסמתי את הנתונים על תשעת ראשי הממשלה שחמישה מתוכם היו בני מזל מאזניים, חלף למעלה מעשור וצריך לעדכן את הרשימה כי הצטרפו אליה ראשי ממשלה נוספים. הלוא הם: אהוד ברק, אריק שרון ואהוד אולמרט.

 

למרות שמבין המצטרפים החדשים רק אהוד אולמרט הוא יליד מאזניים, נוסיף לרשימה בן מזל מאזניים נוסף - את יגאל אלון שכיהן כראש ממשלה בפועל בשנת 1969. אלון נעדר מהרשימה הראשונה בגלל שלא הייתי מודעת לעובדה שכיהן כראש ממשלה, וזאת בגלל ששימש בתפקיד זה זמן קצר בלבד.

 

הרשימה המעודכנת מורה, אם כן, על 13 ראשי ממשלה ששבעה מביניהם נולדו במזל מאזניים - כמעט פי שבעה ממספר ראשי הממשלה שהיו אמורים להיולד במזל זה - מעט יותר מ- 1 - לפי חלוקה אקראית (12 מזלות לחלק ל-13).

 

ומה שמדהים אף יותר היא העובדה ששלושה מבין אותם שבעה ראשי ממשלה נולדו בתוך יומיים:
שניים (משה שרת ויצחק שמיר) נולדו ממש באותו היום - ה-15 באוקטובר, ואחד (דוד בן גוריון) נולד ב-16 באוקטובר. כלומר - בתוך יומיים נולדו שלושה מבין 13 ראשי הממשלה של ישראל!

 

אני לא יודעת אם לאלוהי הסטטיסטיקה יש הסבר לתופעה המדהימה הזו, אבל מה שבטוח הוא שלאסטרולוגיה יש:

 

ביומיים אלה (15 ו-16 באוקטובר) השמש נמצאת בסמוך למעלה ה-23 של מזל מאזניים כאשר ב-16 באוקטובר היא נמצאת ממש במעלה זו. למעלה ה-23 של מאזניים נודעת חשיבות ראשונה במעלה בהורוסקופ של ישראל, כי היא המעלה הפותחת את ההורוסקופ של המדינה, המעלה שבה נמצא האופק המזרחי במפת הלידה של המדינה.
כלומר:
המעלה ה-23 של מאזניים היא-היא המעלה שעלתה באופק המזרחי באותו הרגע שבו הכריז דוד בן-גוריון (שהשמש שלו נמצאת במעלה זו) על הקמתה של מדינת ישראל.

 

 

 אותיות שהן אותות וסימנים


שלושה מבין ראשי ממשלת ישראל – דוד בן גוריון, יצחק רבין ובנימין נתניהו -  הצליחו להיבחר שוב לראשות הממשלה, וזאת לאחר שהודחו אל ה"מדבר הפוליטי", תרתי משמע במקרה של בן גוריון.


שניים מבין השלושה – דוד בן גוריון ובנימין נתניהו -  לבד מהיותם, כצפוי, בני מזל מאזניים, הם גם ילידי המעלות "רמות המעלה" של המזל  –  הלוא הן אותן המעלות שעלו באופק המזרחי של תל-אביב בעת פתיחת טקס הכרזת המדינה  וברגע ההכרזה – המעלה ה- 23 וה-30 של מזל מאזניים שבהן נולדו דוד בן גוריון ובנימין נתניהו בהתאמה.


פרט מאלף הוא ששני האישים נודעו גם בכינויים דומים – בן גוריון כונה "בי-ג'י" ונתניהו ידוע, כידוע, בתור "ביבי".

 

יצחק רבין שייך גם הוא, כאמור, לאותה ליגה של ראשי ממשלה מקמבקים, וזאת למרות שהוא לא זכה להיוולד באחת משתי המעלות המיוחסות, ואפילו יליד מאזניים הוא לא היה. אך מסתבר שהוא בכל זאת חלק עם בן-גוריון ונתניהו משהו שאפשר להגדירו כ"סימן מיסטי/מאגי משותף": צרוף האותיות "בי" הדומיננטי בשמותיהם של בי-ג'י וביבי – תופס גם את המקום המרכזי בשמו - רבין. מסתבר שצירופן של שתי האותיות, שבלטינית פירושן "שתיים", הוא אות וסימן לראשות ממשלה בחזקת שתיים ...

 


תאריכי הלידה של ראשי ממשלה בישראל
דוד בן-גוריון 16.10.1886
משה שרת 15.10.1894
לוי אשכול 23.10.1895 ראו הערה
יגאל אלון 10.10.1918
גולדה מאיר 3.5.1898
יצחק רבין 1.3.1922
מנחם בגין 16.8.1913
יצחק שמיר 15.10.1915
שמעון פרס 2.8.1923
בנימין נתניהו 21.10.1949
אהוד ברק 12.2.1942
אריאל שרון 26.2.1928
אהוד אולמרט 30.9.1945


הכתבה עלתה לאתר ביום 19.10.2008