שפע של כתבות חדשות בנושא מדינת ישראל ומנהיגיב נמצאות ברשימה המעודכנת


לרגל יום העצמאות ה-60 של מדינת ישראל אנו מפרסמים כתבות רלוונטיות בנושא


 

 
מפת הלידה של מדינת ישראל
מה צופנת מפת הלידה של מדינת ישראל? כיצד פענחה אותה טלילה, והאם תצפיותיה התגשמו?

 


חוזה המדינה בכוכבים
אם לשפוט על פי תחזיתו האסטרולוגית של ידידיה חבקין, ששוגרה לדוד בן-גוריון ערב הכרזת המדינה - ישראל הוקמה בתאריך לא מוצלח. חבקין ניסה להתריע שוב ושוב, אבל המדינה הוקמה בה' באייר, ומשום כך "דרך מדינתנו הצומחת מתכסה מכשולים ללא צורך".

 


מפת ישראל ו”הצל“
האסטרולוגית יפעת מרטון מציעה מבט חדש ומאתגר על מפת הלידה של המדינה, מהפרספקטיבה של מזל עקרב, המזל הקוטבי למזל שור שבו הוקמה המדינה.

 


התשעה באפריל - תאריך גורלי לעתיד המדינה
אל התשעה בנובמבר הנחשב לתאריך גורלי בתולדות העם היהודי, הצטרף לפני ארבע שנים תאריך נוסף – התשעה באפריל. בין שני התאריכים מקשר מערך כוכבי דמוי מגן דוד שנוצר בשלהי 2003 בתאריך הטעון של התשיעי בנובמבר.

 


ה-14 במאי - תאריך גורלי בהורוסקופים של רבין, שרון ומוטי אשכנזי
לכבוד ה-14 במאי 2008 אנו מפרסמים גילוי מרתק על תפקידו הבלתי רגיל והיחיד במינו של ה- 14 במאי בהורוסקופ של מוטי אשכנזי, ועל תפקידו הקריטי של תאריך זה בהורוסקופים של יצחק רבין ואריאל שרון.

 


בקרוב -
מהו האופק של ישראל - המעלה ה-23 של מאזניים, או גבול מאזניים עקרב?
ביום 14.5.1948במוזיאון הישן בתל אביב, הכריז דוד בן גוריון על הקמתה של מדינת ישראל. בשעה ארבע אחה"צ, כאשר בן גוריון פתח את הישיבה בהקראת מגילת העצמאות, עלתה המעלה ה-23 של מזל מאזניים באופק המזרחי. כאשר סיים בן גוריון את הקראת המגילה, היכה בפטיש ואמר: "הריני מכריז על הקמתה של מדינת ישראל", היתה השעה 4:33 אחה"צ והאופק היה בדיוק בגבול מאזניים-עקרב, כלומר ב- 0 מעלות עקרב.

 

יש ויכוח בין האסטרולוגים איזו מעלה מבין השתיים היא העילא (המעלה העולה באופק, בלועזית - Ascendant) של ישראל. בכתבה שתעלה בקרוב באדיבות החוברת תורת הכוכבים ומדינת ישראל שבה התפרסמה לראשונה, אני מנסה לענות על סוגייה זו.