הסברים נוספים לחישובי העתיד בהורוסקופים של רבין ושרון תוכלו למצוא בכתבות הבאות

מפת הלידה של יצחק רבין

מתי באמת נולד שרון

הקבלה גורלית בין רבין לשרון

ה-14 במאי - תאריך גורלי בהורוסקופים של רבין, שרון ומוטי אשכנזי


ה- 14 במאי מילא תפקיד קריטי בהורוסקופ העתיד של רבין ושל שרון, ואילו בהורוסקופ העתיד של מוטי אשכנזי, רמז תאריך זה על התפקיד הבלתי רגיל שאשכנזי עתיד היה למלא בהיסטוריה של מדינת ישראל.

 

 


ה-14 במאי בהורוסקופ העתיד של רבין ושרון
שני ראשי הממשלה ילידי מזל דגים, רבין (יליד 1.3.1922) ושרון (יליד 26.2.1928), מצאו את עצמם במצב קריטי כאשר ההורוסקופ המקודם שלהם, הנובע מאותם חישובים סמליים שלפיהם כל יום שלאחר הלידה מקביל לשנת חיים אחת, הצביע על ה-14 בחודש מאי.
הנה הסבר קצר:
אם נוסיף ליום הולדתו של רבין, ה-1 במרץ, 74 ימים (רבין היה בהירצחו בן 73 ושני שליש, אותם נעגל ל-74 שנים) נגיע ליום 14 במאי.
אם נוסיף ליום הולדתו של שרון, ה- 26 בפברואר, 78 ימים (בעת שלקה באירוע המוחי הסופי היה שרון בן 77 שנים ועשרה חודשים, אותם נעגל ל-78 שנים) נגיע שוב ליום 14 במאי.

ה-14 במאי הוא אכן תאריך משמעותי. זהו יום הקמתה של המדינה.
(להסבר מפורט  על הורוסקופ העתיד של רבין ושרון והחישובים המובילים ליום 14 במאי ראו קישורים בטור שמאל)

 


רבין, שרון - והשמש הקטלנית של ישראל

ההקבלה שבין תאריך הקמתה של המדינה לבין מותו של רבין וקריסתו של שרון, צופנת בקרבה סמליות מהממת וחידתית. בשנה הקריטית לחייהם של שני ראשי הממשלה, המסומלת כאמור על ידי ה-14 במאי, הגיעה השמש המקודמת, הן בהורוסקופ העתיד של רבין והן בזה של שרון, למעלה ה-23 של מזל שור - היא-היא המעלה שבה נמצאת השמש במפת-הלידה של המדינה. המפץ הסימבולי שנוצר כתוצאה מ"התנגשות השמשות", מסמל בצורה דרמטית ו"ברורה כשמש" את החשיבות הקולוסאלית של השמש של ישראל באותם אירועים דרמטיים. כיצד ניתן להסביר את הסימבוליקה הקטלנית של השמש של ישראל בהורוסקופים של שני ראשי הממשלה?
בכתבות מפת הלידה של יצחק רבין ו- הקבלה גורלית בין רבין לשרון הרחבתי בנושא זה.

 

 

ה- 14 במאי בהורוסקופ של מוטי אשכנזי
אשתו של מוטי אשכנזי האסטרולוגית נורית, שמה לב לפרט מאלף: כאשר מלאו לאשכנזי יליד ה- 6.5.1940 שמונה שנים, הצביע הורוסקופ העתיד שלו (שבו כל יום שלאחר הלידה מקביל, כאמור, לשנת חיים אחת) על התאריך 14 במאי. כלומר, שנת 1948 שבה מלאו לילד מוטי 8 שנים הקבילה בהורוסקופ-העתיד שלו לתאריך 14 במאי, הלוא הוא היום שבו בשנת 1948, קמה מדינת ישראל.
מה שבהחלט מסביר מדוע אישיותו וגורלו של אשכנזי כרוכים בגורל המדינה והשפיעו עליה.

 

תזכורת קצרה - לאחר מלחמת יום כיפור שבה שירת כמפקד מוצב בתעלה, נטע אשכנזי אוהל מחאה מול משרדי הממשלה בירושלים, ופתח בהפגנת יחיד שבה האשים את הממשלה במחדלי המלחמה וקרא להתפטרותה. מחאתו של אשכנזי שאליה הצטרפו ברבות הימים רבבות מפגינים, הצליחה להביא להתפטרות הממשלה במאי 1974 .

 

לכן אין זה מפתיע שרבים רואים באשכנזי שהתחיל כמפגין בודד והצליח כנגד כל הסיכויים להניע תהליך שהרעיד את אמות הספים של המדינה, אישיות כמעט מיתית. ומוטי אשכנזי הוא אכן גיבור במשמעות המיתית והאמיתית של מושג הגיבור הקשור בסימבוליקה של השמש. במיתוסים מיוצגת השמש על ידי הארכיטיפ של הגיב-אור (גיבור האור), שהרקולס הוא אחד מנציגיו הבולטים. הגיב-אור נאבק בכוחות האופל, ומצליח לגבור בכוחות עצמו על מפלצות אימתניות שאיש זולתו לא הצליח להכריע.

 

 

השמש בהורוסקופ של מוטי אשכנזי
השמש בהורוסקופ מסמלת את האני האינדיבידואלי, את האני המודע והמואר המחפש משמעות לחייו ומוצא אותה במימוש העצמי, שהוא תולדה של המאבק בכוחות האופל והחתירה אל האור.

 

השמש של אשכנזי, שנולד כאמור ב- 6.5.1940, נמצאה ביום לידתו במעלה ה-15 של מזל שור. בחישובי הורוסקופ העתיד מתקדמת השמש מידי יום (המסמל שנה) בשעור של כמעלה אחת.

 

לכן כאשר הגיע הילד מוטי לגיל שמונה, תאריך המסומל על ידי ה-14 במאי (6 במאי ועוד שמונה ימים = 14 במאי) הגיעה השמש, שבעת לידתו נמצאה במעלה ה-15 אל מעלה ה-23 של מזל שור - הלוא היא מעלת השמש של ישראל.

 

כלומר, מיקום השמש בהורוסקופ העתיד של אשכנזי לשנת 1948 שאז מלאו לו שמונה שנים, היה זהה למיקום השמש של המדינה שפרצה ביום ה-14 במאי 1948. ושתי השמשות - של הילד מוטי בן השמונה, ושל המדינה שזה אך נולדה, נצרפו זו בזו והיו לאחת. צרוף מקרים ושמשות זה מסביר את תחושת הזהות החזקה של מוטי אשכנזי עם היישות שבהיווצרה חלק עימה את השמש, ואת הדרך שבה גילם את הצד החיובי של השמש כאשר היה לגיב-אור של המדינה.

 

 


הכתבה עלתה לאתר ביום 14.5.2008