גולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסבר
הקבלה גורלית בין רבין לשרון


ניצחון דרמטי של מכבי ת"א + "התנגשות שמשות" הקבילו לנפילתם של שני ראשי הממשלה שמזלם דגיםההקבלה בין ראשי הממשלה יצחק רבין ואריאל שרון מרתקת – 

1.

שניהם בני מזל דגים –

"ביג דיל!" – אתם בוודאי חושבים לעצמכם – "אז מה אם שניהם דגים? יש הרבה דגים בים!" ואתם צודקים, כי נכון שיש ים-של-דגים.

אבל –

רק שני דגים היו ראשי ממשלה בישראל. ואלה הם יצחק רבין ואריאל שרון. 

2.

כל אימת שמכבי ת"א זוכה בהישג היסטורי מתרחש ביום הניצחון אירוע דרמטי שהוא קריטי למעמדו של ראש הממשלה הדגי, רבין או שרון.


 

ביום 7.4.1977, זכתה מכבי תל אביב לראשונה בגביע אירופה לאלופות לאחר שבדרך לגמר ניצחה את אלופת ברית המועצות צסק"א מוסקבה 79:91. בדיוק באותו היום הודיע יצחק רבין על התפטרותו בעקבות פרשת חשבון הדולרים.


 

ביום שבו זכתה מכבי תל אביב שוב בניצחון מרהיב על צסק"א מוסקבה, 29.4.04, היה אמור להתקיים משאל הליכוד על תוכנית ההתנתקות. שרון שם על ההתנתקות את כל יהבו ואף איים בהתפטרות אם התוכנית לא תזכה ברוב קולות חברי הליכוד. אך שרון חזר בו מ"איומו" כאשר במשאל (שנידחה עקב משחק הכדורסל ליום 2.5.04 ) הוא נחל מפלה מוחצת. 

3.

שני ראשי הממשלה בני מזל דגים, רבין ושרון, מצאו את עצמם במצב קריטי כאשר ההורוסקופ המקודםשלהם, הנובע מאותם חישובים סמליים שלפיהם מקביל כל יום שלאחר הלידה לשנת חיים אחת, הצביע על ה-14 בחודש מאי. הנה ההסבר:


 

אם נוסיף ליום הולדתו של רבין 74 ימים (רבין היה בהירצחו בן 73 ושני שליש, אותם נעגל ל-74 שנים) נגיע ליום 14 במאי.

אם נוסיף ליום הולדתו של שרון של שרון 78 ימים (בעת שלקה באירוע המוחי הסופי היה שרון בן 77 שנים ועשרה חודשים, אותם נעגל ל-78 שנים) נגיע שוב ליום 14 במאי.


 

ה- 14 במאי. האם תאריך זה אומר לכם משהו?


 

נכון, זהו יום הקמתה של המדינה.


 

ההקבלה שבין תאריך הקמתה של המדינה לבין מותו של רבין וקריסתו של שרון, צופנת בקרבה סמליות מהממת וחידתית. בשנה הקריטית לחייהם של שני ראשי הממשלה הדגיים, המסומלת כאמור על ידי יום הולדתה של המדינה ה-14 במאי, הגיעה השמש המקודמת בהורוסקופ העתיד של רבין ובהורוסקופ העתיד של שרון למעלה ה-23 של מזל שור - היא-היא המעלה שבה נמצאת השמש במפת-הלידה של המדינה. המפץ הסימבולי שנוצר כתוצאה מ"התנגשות השמשות", מסמל בצורה דרמטית וברורה כשמש את החשיבות הקולוסאלית של השמש של ישראל באותם אירועים דרמטיים.


 

כיצד ניתן להסביר את הסימבוליקה הקטלנית של השמש של ישראל?


 

הימצאה של השמש (המסמלת את השליט) במפת-הלידה של המדינה בבית 8 (מוות), בהיבט קשה למאדים האלים מסמלת פוטנציאל חזק לקטילתו של העומד בראש המדינה. סמליות זו התממשה כאשר השמשות המקודמות של רבין ושל שרון נתקלו בה ונקטלו. מבין כל ראשי הממשלה של ישראל רבין ושרון הם היחידים שהשמש המקודמת שלהם הגיעה אל זו של ישראל.


 

כאשר צפיתי בשלהי 2003 את סוף דרכו של שרון, תצפית שבאותם הימים שבהם שרון היה בשיא כוחו עוררה לעג רב, התבססתי בין השאר על "תקדים רבין": ידעתי שכאשר שרון יתקרב לגיל 78 תגיע השמש שלו למעלה הקריטית, 23 שור, המעלה שאליה הגיעה השמש המקודמת של רבין כאשר נרצח.


  

ובהקשר לדברים אלה, ראו -


 

תצפית אסטרולוגית לאריאל שרון שפרסמתי בדצמבר 2003 (באתר הישן שלי), ושימו לב למשפט החותם את התצפית שבו רמזתי על הצפוי לשרון – "השמש המקודמת של שרון מגיעה בקרוב למעלה 23 של מזל שור שבה נמצאת השמש של מדינת ישראל. ראה כיצד מצב כוכבי זה בא לידי ביטוי בהורוסקופ של יצחק רבין ".


 

ההתייחסויות לתצפית שרון באינטרנט רוב ההתייחסויות הן מהסוג המלעיג, ובמיוחד מצדם של מי שמציגים את עצמם כנושאי הדגל של רוממות האסטרולוגיה; שהרי בקרב "אסטרולוגים רציניים" גישה המלעיגה לכל הקשור בתצפיות אסטרולוגיות עתידניות נחשבת ל"בון טון".


 

תצפיות נוספות שחזו את נפילתו של שרון שהתפרסמו באתר האסטרולוגי הישן בשלהי 2003. 

הכתבה עלתה לאתר ביום 31.5.07