שרשרת צרופי המקרים:

הירח הכספי -
גלגול נוסף של כדורי הכסף?

האם תגלית הירח הכסוף ועתיר הכספית מקשרת אותו לצרוף המקרים המדהים של כדורי הכסף הצבעוניים של הלוטו?

על ירחים וצבעים

זמן קצר לפני שהתגלו ניצוצות הכסף על הירח, נודע על תגלית אחרת הקשורה בירחים ובצבעים מתנצנצים.


ירחים של סאטורן,

כך דווח לפני מספר שבועות,

"יורים כדורי צבע"
זה בזה


קישור לכתבה

שימו לב לסנדויץ' שיוצרים התאריכים םבהם דווח על התגליות הכדוריות-ירחיות-צבעוניות-כסופות - עם תאריך ההגרלה של הלוטו הפלאי"

ירחי סאטורן ו"כדורי הצבע"
13.10.10

ירח הכסף
21.10.10

וכדורי הכסף הצבעוניים של הלוטו התגלגלו ביום 16.10.2010


האם הירח עשוי מכסף?


 

האסטרולוגיה קישרה מאז ומעולם בין הירח למתכת הכסף, ולאורה הכסוף והמכשף של הלבנה נכספו משוררים ואוהבים מקדמת דנא. והנה בימים אלה ובזכותם של אמצעים סופר חדישים, גילה המדע המודרני שאכן יש קשר בין הירח למתכת היקרה.  

 

 

 

בסוף אוקטובר 2010 התפרסמה תחת הכותרת הלבנה היא אכן 'כספית'  ('Moon Really is 'Silvery), תגלית מרעישה:  מדענים העוסקים בחקר אדמת הירח גילו שהיא מכילה כסף, תגלית שהוגדרה כמדהימה. קישור לכתבה

 

את התגלית.המדהימה -  מבחינתו של המדע, אבל לא מבחינתה של האסטרולוגיה שהקשר ירח-כסף הוא לגביה מובן מאליו -  עשו המדענים לאחר שבחנו עפרות ירח ממכתש הסמוך לקוטב הדרומי והמוצל של הלבנה. העפר מהמכתש הותז בעקבות פיצוץ מכוון של טיל על ידי סוכנות החלל האמריקאית, נאסא, בשנה שעברה (2009) בתשעה באוקטובר.

 

 

 

הלבנה הכסופה והכספית...

הממצאים חשפו שאדמת הירח מורכבת בהרבה ממה ששיערו. מלבד הכסף שהתגלה שם (בכמויות קטנות), מה שהתגלה בכמויות מפתיעות ובסדר גודל דומה לכמויות המים שנמצאו על הירח, היא מתכת ששמה נגזר משמה של מתכת הכסף – הלוא היא הכספית.  את הכספית ניתן לתאר ככסף במצב צבירה נוזלי. למעשה, מהותה של הכספית מגלמת בת בבת את הקשר של הירח לכסף כמו גם את שליטתו בנוזלים...
האם הכסף הנזיל על הירח בא לפצות את ארה"ב על חוסר נזילות כספית ארצית?

וראו צירוף מקרים של כדורי כסף מתגלגלים...

 

 

 

המדע המודרני בעקבות הידע העתיק
זו לא הפעם הראשונה שבה עולים גילויי המדע המודרני בקנה אחד עם הידע האסטרולוגי העתיק.

 

את כוכב הלכת מארס-מאדים, קישרה האסטרולוגיה מאז ומעולם למתכת הברזל – ואכן לפני כמה שנים גילה המדע מרבצים של ברזל על פני הכוכב האדמוני.

 

כוכב הלכת יופיטר-צדק הוא סמל השפע והנתינה הנדיבה. המדע המודרני גילה שיופיטר פולט יותר אנרגיה מאשר הוא קולט מן השמש.

 

ואילו את סמליות ההגבלה שמיחסת האסטרולוגיה לסאטורן-שבתאי משקפות להפליא הטבעות המקיפות אותו, שהתגלו לאחר המצאת הטלסקופ. ועוד דבר - המתכת המשוייכת לסאטורן היא הכבדה במתכות - העופרת. כמה הולם אם כן שהמדען שניסח את חוקי הכבידה, סיר אייזק ניוטון, היה בן מזל גדי.

 

 

 

הכתבה עלתה לאתר ביום  5.11.2010